Wymiana z Piotrem z Krakowskiej Komunikacji Miejskiej


Aktualności / wtorek, 11 lutego, 2020

Za mną kolejna w tym miesiącu wymiana i to dość spora, bo na 73 bilety.

Jeszcze nie cała moja kolekcja trafiła do klaserów, więc wymiany mam nieco utrudnione, ale im więcej nowości w kolekcji, tym bliżej do realizacji celu 10 000 szt!

Uzupełniłam kolekcję o nowe bilety z Lublina. Zainteresowały mnie szczególnie ich rewersy, bo takich jeszcze w kolekcji nie miałam. Możecie je zobaczyć na na moim instagramie Komunikacyjne. Popatrzcie też na numer biletu 0000092. Widać, że to jedne z pierwszych biletów. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się znaleźć 000001. Może któryś z kolekcjonerów może się pochwalić takim okazem?

Uzupełniłam również najnowsze bilety z Gdańska o nowe serie i rewersy. O rewersie promującym Gdański Tramwaj Wodny nawet nie wiedziałam 🙂 Doszły także nowe serie biletów z Warszawy oraz jednorazowa wejściówka w kolorze białym.

Nowości to również bilety z Kielc, Suwałk, Gdyni, Wejherowa, Krakowa, Łodzi, Olkusza, Poznania, nowości z Białegostoku i wielu innych miast. Najbardziej jestem zadowolona z biletu, który Piotr mi dorzucił 🙂 Do mojej kolekcji dołączył pierwszy bilet z gminy Skawina!

Za bilety dziękuję Piotrowi. Jego kolekcję możecie oglądać na stronie KK Miejska.

Zapraszam do wymiany!

2 Replies to “Wymiana z Piotrem z Krakowskiej Komunikacji Miejskiej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.