Podsumowanie roku 2019!


Aktualności / sobota, 28 grudnia, 2019

Cześć!

Koniec roku to czas na podsumowań!

Rok 2019 przyniósł ogromny skok w mojej kolekcji! W maju stwierdziłam, że czas w końcu pokazać moje bilety światu i założyłam stronę internetową poświęconą kolekcji. Od tej pory udało mi się umieścić na niej 989 biletów 1000 biletów z 46 miast Polski! A będzie ich znacznie więcej.

W lipcu odziedziczyłam mnóstwo biletów od Pani Ani, co poskutkowało lawiną zdarzeń. Wymian w tym roku było co nie miara, dzięki czemu do kolekcji wpadły nowe bilety, a nawet nowe miasta (np. Zakopane).

Rok 2019 dla mojej kolekcji to rok pod sztandarem staruchów! Do mojej kolekcji trafiło mnóstwo biletów sprzed i z czasów denominacji, z czego jestem niezwykle dumna.

W tym roku zapoczątkowała się również wielka migracja kolekcji, czyli przeniesienie biletów z albumów na folię magnetyczną do klaserów filatelistycznych. Druga przesyłka z klaserami dotarła do mnie od razu po świętach, więc klasery są jeszcze w fazie renowacji.

Wszystkie klasery, które kupiłam są używane i mają średnio po dwadzieścia lat. Mimo starości są często w nienagannym stanie, a naprawione posłużą mi, mam nadzieję, przez kolejne lata.

Statystyki 2019 r.

Od lipca 2019 r. do dziś moją stronę odwiedziło 1507 osób aż 4776 razy!

Dziękuję serdecznie za wszystkie pozytywne, a przede wszystkim negatywne komentarze, bo to one zwracają moją uwagę na błędy, a co za tym idzie sprawiają, że każdego dnia moja strona staje się lepsza! Dziękuję za wszelkie opinie i miłe słowa o mojej stronie oraz za ogromne wsparcie w poszerzaniu kolekcji!

Plany na 2020 rok

Planów na nowy rok jest naprawdę wiele! Przede wszystkim chciałbym podzielić się z Wami moją całą kolekcją, czyli umieścić na stronie wszystkie bilety. W tej materii zarówno ja, jak i Wy, musimy uzbroić się w cierpliwość, bo proces ten zajmuje mi ogromne ilości czasu. Nie znalazłam jeszcze sposobu na zmechanizowanie tego procesu, ale jeśli macie pomysły, to chętnie wezmę je pod uwagę.

Chciałabym również umieścić na stronie więcej informacji o historii komunikacji miejskiej. Jeśli macie jakieś informacje na ten temat, bardzo prosiłabym o podesłanie książek, stron, ulotek itp.

Kolekcjonerskie cele na 2020 rok!

Okrom prac nad kolekcją jeszcze przede mną, ale sporo już udało się zrobić!

Zebrać 10 000 biletów

To bardziej marzenie, niż cel, a raczej ogromne wyzwanie! Chciałabym pod koniec 2020 roku cieszyć się 10 000 biletami w kolekcji!


Postęp prac – 4298/10 000

Umieścić na stronie 2000 biletów

Chcę podzielić się z Wami wszystkimi biletami z kolekcji, ale obawiam się, że jeden rok może mi na to nie wystarczyć. W tym roku stawiam sobie cel umieszczenia na stronie 2000 biletów!


Postęp prac – 1000/2000

Monitorowanie postępów

Nic nie stanowi dla mnie takiej motywacji, jak weryfikacja postępów!


Ilość miast umieszczonych na stronie 46 / 148

Ilość miast umieszczonych w klaserach 28 / 148

Mam nadzieję, że rok 2020 będzie tak samo owocny zarówno dla mnie, jak i dla Was! Życzę Wam ogromnych sukcesów w rozwijaniu kolekcji, życiu zawodowym i prywatnym! Do zobaczenia w nowym roku!