Biletom pamiątkowym nie można się oprzeć!


Aktualności / piątek, 7 lutego, 2020

Niedawno dotarły do mnie bilety od Pana Miłosza z Gdyni. Pan Miłosz zainteresował się moimi biletami z Gdyni z 2012 roku, ja za to wybrałam dla siebie nieco biletów pamiątkowych.

Oczywiście nie mogłam się oprzeć, choć nie znalazłam jeszcze miejsca na tego typu zdobycze! Szczególnie wpadł mi w oko bilet kolejowy w wersji max, a dokładniej bilet pamiątkowy upamiętniający pierwszy dzień funkcjonowania przystanków PKM Gdynia Karwiny i PKM Gdynia Stadion 10 grudnia 2017 roku. Bilet upoważniał o obioru biletu na mecz Arka Gdynia z Górnikiem Zabrze, więc może zainteresują się nim również fani piłki nożnej. Bilet najbardziej zaskoczył mnie swoją formą – wygląda jak kartonikowy bilet kolejowy w wersji max!

Kolejny gadżet to trójwymiarowa zakładka od MZKZG. Jest naprawdę urzekająca 🙂 Chętnie pokażę efekt na filmiku, jak tylko Was to zainteresuje.

Pan Wojciech przekazał mi również bilety pamiątkowe “Trójmiejska  Komunikacja dla WOŚP”. Są to bilety z 26. i 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Niestety nie wiem, z jakiego okresu jest ten najmniejszy bilet. Pomożecie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.