Zobaczymy się na giełdzie kolekcjonerskiej


Aktualności / sobota, 4 czerwca, 2022

Cześć!

Naprawdę dawno mnie tu nie było! A to za sprawą ślubu, wesela, przeprowadzki, niekończącego się remontu, nowej pracy, ciągłej nauki i zakładania własnej firmy. Działa się u mnie naprawdę wiele, ale dziś nie o tym!

Powoli wracam z nowymi siłami i uzupełniam braki z aż dwóch lat nieobecności w kolekcjonerskim świecie! Nie spodziewałam się, że minęło aż tak dużo czasu! Mam nadzieję, że jeszcze o mnie pamiętacie 😉

Giełda Kolekcjonerska

Szczerze mówiąc, nie wróciłabym jeszcze do kolekcjonerskiego świata, bo mam na głowie naprawdę wiele, a remont nadal trwa, ale stało się coś, co było impulsem, który przyciągnął mnie z powrotem – przypadkowo trafiłam na giełdę kolekcjonerską! Ale o tym więcej we wpisie na moim blogu. Spodobało mi się i stwierdziłam, że też chciałabym pokazać światu swoją kolekcję!

Dlatego zapraszam Was serdecznie na Giełdę Kolekcjonerską w Koszalinie, która odbędzie się już za tydzień, w następną sobotę – 11 czerwca w godzinach 10-13 w Galerii Region w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej przy placu Polonii 1. Będę tam i ja!

Wezmę ze sobą na pewno bilety z miast województwa zachodniopomorskiego, bo myślę, że te najbardziej zainteresują koszalińskich maniaków historii. Przygotuję również bilety na wymianę – zarówno bilety komunikacje, jak i cyrkowe, okolicznościowe, kinowe, muzealne i inne, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie!

To mój debiut, jeśli chodzi o giełdy kolekcjonerskie, więc tym bardziej nie mogę się doczekać! Będziecie tam ze mną?

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.