Największa wymiana od lat!


Bez kategorii / wtorek, 12 maja, 2020

Cześć! Do mojej kolekcji dołączyło ponad 400 biletów, ale spokojnie – miesiąc temu! Ale emocje nadal nie opadły!

Ten czas leci, jak można już wyjść z domu i pójść na rower, prawda? Bilety z wymiany z Asią dostałam już 18 kwietnia, ale opierdzielałam się prawie miesiąc i tak leżały koło biurka. W trakcie epidemii starałam się ograniczyć wymiany, dlatego trudno o świeże wieści. To była jedna z największych wymian jakie miałam kiedykolwiek, jak nie największa – ponad 400 biletów, w tym: większość to miesięczne.

Po lewej na powyższym zdjęciu widzicie 84 bilety miesięczne z Łodzi z lat 1996-2012, wzór biletu miesięcznego oraz okolicznościowego oraz skrywający się na samym dole nieużywany  bilet miesięczny z Częstochowy.

Powyżej 158 biletów miesięcznych ze Szczecina z lat 2004 – 2019. Jestem z nich szczególnie zadowolona, ponieważ mogę uzupełnić braki w tabeli Bilety miesięczne ze Szczecina. Jest ich w kolekcji już 354 szt. 🙂

Do kolekcji doszło również 13 biletów sprzed denominacji, m.in. z: Chełma, Łodzi i Warszawy.

A także 147 innych biletów m.in z: Białegostoku, Bielska Podlaskiego, Bielsko-Białej, Częstochowy, Jaworzna, Gdańska, Gdyni, Katowic, Lublina, Szczecina, Świnoujścia, Tych, Warszawy, Wrocławia, Zduńskiej Woli, Zgierza.

Dam znać, jak tylko podsumuję ilość biletów w kolekcji. Cierpliwości 🙂

Pozdrawiam, Agnieszka!

One Reply to “Największa wymiana od lat!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.